O Firmie

Firma Halex s.c. rozpoczęła działalność na rynku usług budowlanych w 1998 roku. Wychodząc z ofertą dostawy i montażu nowej generacji okien wykonanych z polichlorku winylu – PVC, drewna oraz aluminium. Następnie rozszerzono zakres wykonywanych usług o montaż drzwi antywłamaniowych i wewnątrzlokalowych, do domów jednorodzinnych i budynków wielorodzinnych, zabudowę balkonów i tarasów, montaż parapetów i wszystkich rodzajów osłon okiennych.

Przez te lata, które minęły, firma zadomowiła się na Warszawskim Bemowie wykonując usługi dla klientów indywidualnych ale także dla firm i jednostek samorządowych. Halex posiada liczne dowody uznania za wykonane solidnie, zgodnie ze sztuką budowlaną, prace, dotrzymując przy tym ustalonych terminów. Dzięki temu posiada klientów, którzy do firmy wracają, zlecając wykonanie nowych inwestycji lub polecając Halex swoim znajomym lub członkom rodziny.

Firma wykonuje usługi nie tylko dla mieszkańców dzielnicy Bemowo czy Warszawy,
ale również miejscowości w promieniu 100 km od granic stolicy. Dysponuje ekipami montażowymi o wieloletnim doświadczeniu.:

0
LAT NA RYNKU !
0
WYPITYCH KAW 🙂
0
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
0
USŁUG W OFERCIE FIRMY