Drzwi

Drzwi, drzwi aluminiowe Warszawa Bemowo Ochota Ursus Włochy

Nasza firma świadczy usługi w pobliskich dzielnicach takich jak: Warszawa Ochota, Ursus, Włochy.
Oferujemy drzwi produkowane przez wielu polskich producentów, w wymiarach standardowych oraz o wymiarach nietypowych, tym samym możemy zaspokoić oczekiwania każdego klienta. Nasi dostawcy to następujące firmy:
PORTA, DRE, POL-SKONE, VOSTER, INVADO, CENTURION, BARAŃSKI, VERTIM.

Skrzydła drzwiowe wymienionych firm wykonywane są jako płytowe lub ramowe. Ościeżnice proste lub regulowane z opaskami w okleinach syntetycznych i naturalnych oraz lakierowane. Oferta produktów to kilkaset rodzajów drzwi w kilkudziesięciu rodzajach i kolorach oklein. Natomiast firma BARAŃSKI produkuje drzwi z drewna sosnowego z obłogiem dębowym, jesionowym lub sosnowym. Mogą być również malowane na biało lub kolory z palety RAL.

Tak bogatej oferty nie znajdziecie, drodzy potencjalni klienci, nawet w dużych sklepach specjalistycznych.

Zachęcamy do zapoznania się z tą bogata ofertą na stronach internetowych wyżej wymienionych producentów stolarki drzwiowej, ponieważ nie jesteśmy w stanie przedstawić jej w całości. Zapewniamy fachowy montaż, który może obejmować również demontaż starych ościeżnic, montaż w przygotowanym otworze lub montaż nowego skrzydła drzwiowego na starej ościeżnicy. Przed podpisaniem umowy zapewniamy bezpłatny pomiar.

Drzwi sprzedawane przez nas z usługą montażu to produkt objęty VAT-em 8% a więc macie państwo 15% rabat od cen katalogowych producenta.

Zapraszamy do naszego salonu drzwi Halex Warszawa – Borowej Góry 2. (okolica dzielnic: Bemowo, Ochota, Ursus, Włochy).

Zapraszamy do kontaktu.

Potrzebujesz fachowej
porady lub wyceny?
Napisz do Nas!